• Projekt „MLADÝ SLOVANISTA“ zavítal na našu školu

28. 3. 2018

Vo štvrtok 22.03.2018 sme privítali na našej škole  vzácnu návštevu. V rámci projektu „Mladý Slovanista“  prišli spropagovať futbalový ŠK Slovan Bratislava známe osobnosti   klubu páni  Vladimír Gála – šéftréner mládeže, Martin Ševela  – tréner „A“ mužstva, Filip Hološko – hráč  ligového Slovana a pán Stanislav Kramarič – projektový manažér a koordinátor pre styk s fanúšikmi. Na úvod pán Kramarič oboznámil našich študentov s  bohatou históriou, úspechmi klubu a plánmi do budúcnosti. Pán Gála v krátkosti predstavil fungovanie futbalovej akadémie a taktiež hovoril  o začínajúcej spolupráci s našou školou, nakoľko našimi študentami sú aj niektoré talenty z tejto akadémie.  Po tomto úvode odpovedali na  zvedavé otázky našich študentov  hlavne  tréner „áčka“ Martin Ševela  a Filip Hološko. Naši hostia si pripravili pre študentov aj súťaž v žonglovaní  s loptou o zaujímavé ceny. Pekná akcia sa bola ukončená  autogramiádou trénera Ševelu, hráča Filipa Hološka a fotením študentov so vzácnymi hosťami.