• Školský turnaj v stolnom tenise

3. 4. 2024

V dňoch 25. 3. 2024 až 27. 3. 2024 sa konal na našej škole turnaj v stolnom tenise - školské kolo. Turnaj sa konal v popoludňajších hodinách, po vyučovaní. Do turnaja sa zapojili jednotlivci z tried prvého a druhého ročníka.

Na 3. mieste sa umiestnil Maxim Urban z I. E, 2.miesto obsadil Samuel Hamšík z ll. A, na 1. mieste sa umiestnil Radovan Koiš z I. E. V blízkej budúcnosti si plánujeme svoje sily v stolnom tenise zmerať aj so silami študentov inej školy v priateľskom turnaji. Všetkým zúčastneným študentom ďakujeme za účasť a víťazom gratulujeme.

Zároveň by som rád vyzval všetkých študentov, aby svojou účasťou podporovali športové turnaje, aktívne sa zapájali a robili dobré meno našej škole.