• Kontraktačný deň cvičných firiem v Šali 2018

27. 2. 2018

V ŠALI SME ZÍSKALI CENU !

Kontraktačný deň cvičných firiem v Šali nám priniesol úspech v podobe krásneho tretieho miesta za najlepšie logo cvičnej firmy Little Sweet Dream, s. r. o. Žiaci III.B, ktorí sa rozhodli pre podnikanie v oblasti „sladkého pokušenia“ mali veľkú radosť z úspechu. Overili si zručnosti z podnikateľského prostredia, súťažili v kategóriách najlepšie logo, slogan, vizitka, katalóg, prezentácia a dizajn stánku. Ich premiéra dopadla výborne o čom sa presvedčíte v krátkom videu.

Chcem sa poďakovať kolegyni Mgr. Janke Púčkovej za spoluprácu pri preklade katalógu do anglického jazyka. Taktiež Radke, Laure, Ingrid, Donatelle, Dominikovi, Jurajovi, Richardovi a Tomášovi za vzornú reprezenáciu našej školy.